Бойовики за 3 дні 374 рази порушили “тишу” на Донбасі

Бойовики за 3 дні 374 рази порушили “тишу” на Донбасі
Автор Романова Марі в Новини/Соціальна правда

У період з вечора 5 до вечора 7 лютого на Донбасі зафіксували 374 порушень режиму припинення вогню.

Loading...

Про це йдеться в звіті Спеціальної моніторингової місії Організації з безпеки і співробітництва в Європі в Україні.

Так, СММ зафіксувала 349 порушень режиму припинення вогню в Донецькій області (за попередній звітний період в цій області зафіксовано 8 таких порушень), і ще 25 порушень зафіксували в Луганській області (за попередній звітний період в цій області зафіксовано 2 такі порушення).

У звіті також говориться, що в Донецькій області зафіксували в тому числі 184 вибухи невизначеного
походження. Більшість порушень фіксували в районі Донецької фільтрувальної станції та на північ від Широкине (в тому числі 69 вибухів невизначеного походження).

У Луганській області в період з вечора 5 до вечора 7 лютого Місія зафіксувала 25 порушень режиму припинення вогню (в тому числі 8 вибухів невизначеного походження), більшість з яких зафіксовано в районах на схід від ділянки розведення в районі н. п. Золоте.

Нагадаємо, голова української делегації в ТКГ Леонід Кравчук вважає , що в разі ворожих обстрілів на Донбасі українські військові повинні діяти дзеркально.

Російська делегація в Тристоронній контактній групі (ТКГ) розкритикувала закон про перехідний період, який буде регулювати деокупацію Донбасу, на якому наполягає українська сторона.

Українська делегація на засіданні Тристоронньої контактної групи має намір докласти всіх зусиль для відновлення повноцінної роботи контрольних пунктів «Щастя» і «Золоте».

 

Джерело: Народна Правда