Росія може почати вторгнення в південні області України: тривожний прогноз

Росія може почати вторгнення в південні області України: тривожний прогноз
Автор Желізняк Олександр в Новини/Соціальна правда

Росія може почати вторгнення в південні області України, для цього у РФ вже розроблений відповідний план військової операції.

Loading...

Таку думку озвучив заступник голови Меджлісу кримськотатарського народу Наріман Джелялов, передає Апостроф.

Він стверджує, що розмови про наступ на Україну в окупованому Криму йдуть постійно.

“Про це говорять. Може, неофіційно, але так кажуть люди. Я не думаю, що жителі Криму хотіли б розв’язати будь-яку війну. Однак я не виключаю, що російські військові відпрацьовують плани наступу”, – вважає Джелялов.

На його думку, у російських окупантів в Криму вже є план військового наступу на Херсонську область.

“Вже відпрацьовані і розроблені певні військові операції наступу на південь України, в Херсонську область. Якщо цього не зробили, то це зовсім не схоже на Російську Федерацію. Кажуть про різне. Є люди, є проросійські організації, які дійсно говорять про те, що “ми покажемо”,”якщо треба, ми всю Україну захопимо” і т.д”, – зазначив заступник голови Меджлісу.

Так, приводом настання може стати нібито “захист інтересів окупантів у Криму”.

“Такі розмови, як в 2014 році, про те, що “треба захищатися від українських кровожерливих бандерівців-націоналістів”, вже припинилися. Якось немає цього в інформаційній порядку денному. А ось про те, що, “можливо, ми будемо захищати власні інтереси шляхом нападу”, зазвичай тут кажуть”, – резюмував він.

Як ми вже розповідали раніше, Росія не планує послаблювати військову присутність в Україні, що означає ще тривалу загрозу можливого вторгнення з боку РФ.

Так, за інформацією силовиків, посилюються угруповання збройних сил РФ і їх наступальний потенціал, регулярно проводяться масштабні військові навчання поблизу державного кордону України, що свідчить про збереження загрози військового вторгнення.

Джерело: Народна Правда