В Україні ослабили карантин і дозволили масові заходи: подробиці

В Україні ослабили карантин і дозволили масові заходи: подробиці
Автор Марія Петренко в Карантин в Україні/Новини/Соціальна правда

В Україні дозволили проводити масові культурні заходи з великою кількістю людей, за умови дотримання певних протиепідемічних заходів.

Loading...

Про це свідчить постанова Кабміну №83 від 5 лютого, яку було оприлюднено на Урядовому порталі.

Так, дозволяється проводити культурні, публічно-наукові, освітні та професійно-тематичні заходи із заповненою місць у приміщеннях більш ніж на 50% або 5 кв. м на одну людину, якщо не передбачено сидячих місць (раніше діяли обмеження до 50% і 10 кв. м відповідно).

“Прийом відвідувачів суб’єктами діяльності в сфері культури і з проведення публічних наукових, освітніх і професійних тематичних заходів з наповненістю залів понад 50% місць (розміщення здійснюється з вільним місцем поруч, спереду і ззаду) в кожному окремому залі або в разі, коли організатори таких заходів не забезпечують можливість обмежити кількість відвідувачів з розрахунку одна людина на 5 кв. метрів споруди або приміщення”, – зазначено в постанові.

Як ми вже розповідали раніше, в Україні повернуть адаптивний формат карантину, на карантинні зони країну можуть поділити вже в середині або наприкінці лютого.

Також повідомляється, в 2021 році Україна може вийти тільки на половину обсягів авіаперевезень від 2019 року, а повністю міжнародні авіаперевезення можуть відновиться тільки з 2023 року.

Джерело: Народна Правда
загрузка...
загрузка...