Влада намагається приховати небойові втрати, у всьому звинувачуючи «ЛДНР» – блогер

Влада намагається приховати небойові втрати, у всьому звинувачуючи «ЛДНР» – блогер
Автор Желізняк Олександр в Новини/Правда про ООС

Влада намагається приховати небойові втрати, у всьому звинувачуючи «ЛДНР». Про це на своєму Фейсбуці заявив політичний оглядач Сергій Розенбаум:

«Схоже, наша влада навчилися маніпулювати зведеннями з лінії зіткнення, спритно зміщуючи увагу з реальних причин загибелі наших військових. Переді мною дві конкретні зведення про події в зоні ООС 6 і 7 січня. За наявною інформацією, в результаті обстрілу в районі Торецьке і в напрямку Сєвєродонецька отримали поранення двоє військовослужбовців ЗСУ. А 7 лютого в районі Новомихайлівка один військовослужбовець отримав вогнепальне поранення.

Знаєте, що мене в усьому цьому насторожило? Те, що чомусь та сторона раптово вирішила обстріляти наші позиції в напрямку Сєвєродонецька. Тобто, за фактом, за 27 кілометрів від лінії розмежування. Нічого дивно, чи не так? Навіщо такі складнощі і така далека мета? Або просто це зручно маніпулювання фактами, адже відсотків 80 наших людей поняття не мають, наскільки далеко Сєвєродонецьк від лінії розмежування. Тим більше знаючи, що ніхто ніяким доводам з того боку не повірить. Виходить, що мали місце саме небойові втрати, які намагаються приховати, і які ніяк не пов’язані з обстрілами? Навряд чи ми дізнаємося відповідь на це питання за нинішньої влади ».

«На жаль, виходячи з останніх подій в країні, можна зробити один висновок: замість того, щоб займатися питанням встановлення миру на Донбасі і нарешті почати виконання Мінських угод влади легше нагнітати обстановку навколо міфічних обстрілів і стрільців” з того боку “, які нібито порушують режим тиші. Але таким шляхом Донбас в Україні не повернеш, та й електоральні бали собі навряд чи заробиш. Ось і змушений Арестович в черговий раз складати небилицю, маскуючи провали і бездарність свого боса. А поки увагу людей незграбно перемикається на зовнішнього ворога, в Україні продовжують зростати тарифи, згортається свобода слова, а хороші працьовиті люди дізнаються що таке злидні. Ті самі, які вчора ще так натхненно голосували за Зеленського»- зазначив блогер.

Джерело: Народна Правда