Дружина Олексія Навального покинула Росію

Дружина Олексія Навального покинула Росію
Автор Марія Петренко в Закордонна правда/Новини

Юлія Навальна, дружина заарештованого російського опозиціонера Олексія Навального покинула Росію. Як стало відомо, вона виїхала в Німеччину.

Loading...

Подробиці передає “Інтерфакс”.

Юлія Навальний вилетіла з московського аеропорту “Домодєдово” у Франкфурт-на-Майні.

На даний момент невідомо про причини від’їзду з РФ, також сама Юлія поки не прокоментувала поїздку.

Нагадаємо, Навальну затримали на акції протесту прихильників її чоловіка на початку лютого. Пізніше її відпустили під особисте зобов’язання з’явитися до суду.

Їй інкримінували адміністративне порушення за участь в неузгодженої акції.

А Олексій Навальний був заарештований 18 січня після повернення з Німеччини, де він проходив лікування і реабілітацію після отруєння бойовим отрутою “Новачок”.

Суд прийшов до висновку, що він порушував свої зобов’язання умовно засудженого. Зокрема, Навальний повідомив правоохоронцям про виписку з німецької клініки “Шаріте” і проживанні в готелі тільки через два місяці.

Нагадаємо, 2 лютого Симоновський районний суд на виїзному засіданні в Московському міському суді змінив Олексію Навальному умовний термін на реальний. Згідно з рішенням, політик проведе в колонії 2 роки і 8 місяців.

Як ми вже розповідали раніше, опозиціонер Олексій Навальний назвав президента РФ Володимира Путіна «отруйником трусів» під час виступу в Московському міському суді.

Джерело: Народна Правда
загрузка...
загрузка...