Росія змушує кримчан масово вакцинуватися “Спутником V”

Росія змушує кримчан масово вакцинуватися “Спутником V”
Автор Романова Марі в Коронавірус/Новини

Росія змушує бюджетних працівників в Криму робити щеплення від коронавірусу вакциною “Спутник V” .

Про це “Обозревателю” повідомив постійний представник президента України в Автономній Республіці Крим Антон Кориневич.

Loading...

Також, за його словами, під обов’язкову вакцинацію підпадають військовослужбовці країни-агресора. Іншими словами, Крим став для Росії тестовим полігоном:

“Є інформація про те, що певних” бюджетників “змушують до вакцинації, погрожують їм звільненням. Зокрема, це стосується медпрацівників. Вони неохоче йдуть на це, тому що не вірять в так звану вакцину. Вона не протестована. Вже є медпрацівники, кілька десятків, які пройшли вакцинацію. Також говорять, що вона, можливо, буде серед студентів і учнів. На жаль, це явище Росія масово запустила в Криму “.

“Надзвичайно турбує, що це неперевірена ніким вакцина. Є певна інформація про те, що у військовослужбовців простежуються негативні наслідки. Це може бути підвищення температури, слабкість, інші моменти. Але ця інформація ретельно приховується державою-окупантом”, – додав Кориневич.

Раніше президент Володимир Зеленський заявив , що українців не будуть вакцинувати російською вакциною від коронавірусу «Спутник V«, оскільки немає офіційної інформації про її ефективності.

У  Всесвітній організації охорони здоров’я спростували інформацію про те, що вакцина проти COVID-19 може викликати безпліддя.

Джерело: Народна Правда