Снігопади та потужний вітер: негода атакувала Україну, яким областям не пощастило

В Україну знову повернулися снігопади

Снігопади та потужний вітер: негода атакувала Україну, яким областям не пощастило
Автор Романова Марі в Новини/Соціальна правда

В деяких областях України 11 лютого будуть вкрай несприятливі погодні умови.

Як передає НАРОДНА ПРАВДА, у Державній службі з надзвичайних ситуацій опублікували відразу кілька синоптичних попереджень.

Loading...

Перше стосується лавинної небезпеки. Через снігопад у горах Львівської області, а також снігопади і хутровини у високогір’ї і горах Закарпатської області оголошено значну сніголавинну небезпеку (3 рівень).

Друге попередження стосується опадів. Сьогодні, 11 лютого, в Чернівецькій, Київській, Чернігівській, Сумській, Вінницькій, Черкаській, Кіровоградській і Полтавській областях значні опади: мокрий сніг (приріст снігового покриву 6-12 см), налипання мокрого снігу – I рівень небезпеки, жовтий.

Погода у Києві

11 лютого в столиці значні опади переважно у вигляді мокрого снігу (приріст снігового покриву 7-10 см), налипання мокрого снігу – I рівень небезпеки, жовтий.

Нагадаємо, напередодні відомий синоптик Наталка Діденко повідомляла, що головні «синоптичні баталії» розгорнуться 12 лютого на півночі, центрі, в Одеській, Миколаївській, Херсонській та Харківській областях. Вітер південний з переходом на північний 5-12 м/с, місцями штормові пориви до 15-20 метрів в секунду. При цьому температура повітря 0 +3 градуси, найтепліше на півдні і південному сході України: +3 +8 градусів.

14 лютого на День святого Валентина, в Україні сильних морозів не буде, але теплу погоду обіцяють тільки жителям кількох областей.

Джерело: Народна Правда