Рейтинг партій: “Слуг народу” і “ОПЗЖ” потіснили

Рейтинг партій: “Слуг народу” і “ОПЗЖ” потіснили
Автор Романова Марі в Новини/Політична правда

У рейтингу українських політичних партій відбулися зміни. Станом початок лютого, підтримку мають три сили, але на перше місце вирвалася “Європейська солідарність”.

Про це свідчать дані опитування КМІС.

Loading...

Найбільше голосів отримує сьогодні партія “Європейська солідарність”, за яку віддали б свій голос 12,2% серед усіх респондентів і 18,1% серед тих, хто визначився з вибором. Партію “Опозиційна платформа – За життя” підтримують відповідно 11,4% і 16,8%, партію “Слуга народу” – 10,5% і 15,5%.

Партію “Батьківщина” підтримують 8,9% серед усіх респондентів і 13,2% серед тих, хто визначився.

Далі йдуть “Сила і честь” (відповідно, 4,3% і 6,3%) і Радикальна партія (3,5% і 5,2%). Трохи нижче прохідного бар’єру “Партія Шарія” (2,6% та 3,9%), “Голос” (2,5% та 3,7%) і “Українська стратегія Гройсмана” (2,1% та 3,2% ).

Як відзначають соціологи, в порівнянні з опитуванням, який КМІС проводив 22 січня, найбільше змінилися рейтинги “ОТЗЖ” (-4,3% серед усіх респондентів і 3,9% серед тих, хто визначився) і “Слуги народу” (2 % серед всіх і 4,3% серед тих, хто визначився).

Рейтинг партій: “Слуг народу” і “ОПЗЖ” потіснили

Як повідомлялося раніше, майже половина українців (49%) підтримують рішення про введення санкцій проти телеканалів 112, NewsOne, ZIK. Проти заборони виступає також багато людей – 41%.

Опитування Центру Разумкова показує , що переважна більшість українців (майже 70%) вважають економічну ситуацію в країні дуже поганий.

Нагадаємо, опитування КМІС показало, що більшість українців не довіряють українським засобам масової інформації, а також інститутам центральної влади.

Джерело: Народна Правда
загрузка...
загрузка...