Василя Вірастюка висунули в нардепи від партії "Слуга народу"

Василя Вірастюка висунули в нардепи від партії "Слуга народу"
Автор Марія Петренко в Новини/Політична правда

Спортсмена Василя Вірастюка висунула кандидатом в народні депутати України на проміжних виборах в окрузі №87, які відбудуться в Івано-Франківській області, партія “Слуга народу“.

Loading...

Відповідне рішення “Слуга народу” прийняла на своєму з’їзді 11 лютого, повідомляє нардеп Євгенія Кравчук на своїй сторінці в Facebook.

“Василь – відомий спортсмен і актор, народився і виріс в Києві. Мабуть, кожному він відомий як найсильніша людина світу. А ще Василь Вірастюк очолює тренерський склад Invictus Games: Team Ukraine і займається реабілітацією ветеранів. І тепер хоче допомагати їм на державному рівні. Це справжній патріот, який багато допомагає українській армії, дуже відкрита і приємна людина, з великим бажанням і натхненням працює для своєї країни!” – пояснила політик.

Як ми вже розповідали раніше, народний депутат Олександр Дубинський прокоментував своє виключення з фракції «Слуга народу».

А також, депутат фракції «Слуга народу» Єлизавета Богуцька, яка вже перехворіла на COVID-19, заявила про непотрібність масок. Своє твердження вона аргументує тим, що нібито знає, де інфікувалася коронавірусом – в маршрутці, в якій їхала в масці.

Джерело: Народна Правда
загрузка...
загрузка...