Сотні мільярдів: Резніков озвучив втрати від війни на Донбасі

Сотні мільярдів: Резніков озвучив втрати від війни на Донбасі
Автор Марія Петренко в Новини/Політична правда

Збитки від війни і втрати територій на Донбасі склали 375 мільярдів гривень. Відзначається, що це сума без урахування вартості знаходяться там активів.

Loading...

Таку заяву зробив віце-прем’єр-міністр – міністр з питань реінтеграції тимчасово окупованих територій України Олексій Резніков, в ході публічного обговорення проекту Національної економічної стратегії – 2030 на тему “Реінтеграція тимчасово окупованих територій України”.

“За розрахунками та експертними висновками Центру економічних стратегій втрати тільки в Донецькій і Луганській областях становлять 375 млрд грн, і це без урахування вартості активів, які сьогодні знаходяться на окупованих територіях”, – заявив політик.

А згідно з оцінками Віденського міжнародного інституту, на відновлення Донецької і Луганської областей піде більш ніж 21 млрд доларів.

Як ми вже розповідали раніше, 11 лютого, на напрямку Мар’їнка від пострілу російського снайпера загинув ще один військовослужбовець ЗСУ.

Також, стало відомо ім’я другого бійця Збройних сил України, який загинув 11 лютого. Це військовослужбовець 28 бригади імені Лицарів Зимового походу – Владислав Лященко.

Джерело: Народна Правда
загрузка...
загрузка...