У ВООЗ підтвердили факт повторних заражень COVID-19 за наявності антитіл

У ВООЗ підтвердили факт повторних заражень COVID-19 за наявності антитіл
Автор Марія Петренко в Коронавірус/Новини/Соціальна правда

Всесвітня організація охорони здоров’я підтвердила факт повторного зараження новими штамами COVID-19, незважаючи на наявність антитіл до вірусу.

Так, ВООЗ вже отримала кілька повідомлень про те, що в ПАР зафіксовані повторні випадки зараження вірусом, заявила головний науковий співробітник ВООЗ Сумія Свамінатан.

Loading...

“Ми зараз отримуємо повідомлення про повторні зараження новим штамом вірусу. І з ПАР були попередні повідомлення, які передбачають, що вже перехворіли люди можуть знову заразитися”, – сказала вона.

На даний момент вже проводяться дослідження, які допоможуть з’ясувати, наскільки вистачає імунітету від COVID-19 у людей, який вже самі перехворіли.

При цьому серед тих, хто був вакцинований, більшість переносить коронавірус у легкій формі.

Також ВООЗ має попередні дані про те, що вакцинація знижує вірулентність вірусу, і є ймовірність зниження рівня передачі COVID-19 після щеплення.

Як ми вже розповідали раніше, Україну накриє друга хвиля захворюваності COVID-19 і приборкати її ми не встигнемо, адже для цього потрібно провести більше 30 мільйонів вакцинацій (понад 60 мільйонів доз).

У той же час, 51% українців вважають загрозу коронавірусу перебільшеною. При цьому 65% українців готові зробити щеплення проти COVID-19, якщо вакцина буде загальнодоступною і безпечною.

Джерело: Народна Правда
загрузка...
загрузка...