Генерал озвучив підлий план Кремля щодо Донбасу: “Найстрашніше, що може бути”

Генерал озвучив підлий план Кремля щодо Донбасу: “Найстрашніше, що може бути”
Автор Романова Марі в Новини/Політична правда

У Росії є можливість провести широкомасштабну операцію на сході України, але Кремль вибрав більш вигідний для себе варіант – перетворити Донбас на зону замороженого конфлікту.

Своєю думкою в програмі “Все по бєспрєдєлу” на Апостроф TV поділився керівник Незалежного аналітичного центру геополітичних досліджень “Борисфен Інтел”, доктор військових наук, екс-керівник Головного управління розвідки МО, колишній голова Служби зовнішньої розвідки, генерал-лейтенант Віктор Гвоздь.

Loading...

На його думку, існує реальна загроза вторгнення російських військ:

“На кордоні з Україною знаходиться більш потужне угруповання. Воно щодня посилюється, вводяться нові частини. Зараз в Південному та Західному округах вводяться нові частини, які  матимуть на озброєнні “Іскандери”. Це ракети тактичного плану. Вони можуть нести тактичну ядерну зброю” .

Експерт також каже, незважаючи на те, що у Росії є можливість провести широкомасштабну операцію на Донбасі, задіявши свої аерокосмічні сили (крилаті ракети), масштабне вторгнення Кремлю не вигідно:

“У РФ розглядають нашу державу як сіру зону або держава-жертву. Це тиск. Найголовніше – це чинити тиск. Їм вигідно, щоб наша держава існувала в таких умовах, щоб був тиск: економічний, військовий, інформаційний. Це робиться, щоб змінити ситуацію всередині країни, змінити політичний устрій, змінити наш курс “.

Він вважає, що заморожування конфлікту на Донбасі – найстрашніше, що може бути:

“Це фактично отруєний організм, який постійно отримує дозу цієї отрути … Країна не в змозі вирішити його. Росія показує всьому світу, що Україна не здатна це робити, і усі  вже втомилися від України”.

Напередодні керівник Офісу президента України Андрій Єрмак заявив , що перемир’я на Донбасі триває, незважаючи на провокації супротивника і втрати серед українських військових. На його думку, незважаючи на провокації не можна порівнювати ситуацію зараз з тим, що відбувалося, коли режиму перемир’я не було.

Віце-прем’єр-міністр – міністр з питань реінтеграції тимчасово окупованих територій України Олексій Резніков відзначав , що збитки від війни і втрати територій на Донбасі склали 375 млрд гривень.

 

Джерело: Народна Правда
загрузка...
загрузка...