Компенсація за опалення електроприладами: українцям назвали суму

Компенсація за опалення електроприладами: українцям назвали суму
Автор Марія Петренко в Новини/Соціальна правда

Після скасування пільгового тарифу на опалення електроенергією, українці отримають грошові компенсації – в середньому по 560 гривень.

Loading...

Про це повідомила міністр соціальної політики Марина Лазебна. Чиновниця заявила, що компенсація буде виплачена до квітня.

“Врешті-решт це підтримка уряду людей, коли скасували тариф. У нас пільговий тариф був і для багатодітних сімей. Ми для них ще й розширювали програму субсидій”, – пояснила міністр.

Нагадаємо, до 1 січня 2021 роки для домоволодінь, які опалюються електроенергією, була можливість платити за три тисячі кВт*год за тарифом 90 копійок. З початку 2021 року тариф змінився і становить 1,68 грн. Таким чином суми в платіжках виросли майже вдвічі.

Компенсацію на оплату електроенергії за 1 квартал 2021 року зможуть отримати такі категорії громадян:

  • особи, які проживають в житлових будинках (у тому числі в будинках готельного типу, гуртожитках і квартирах), обладнаних у встановленому порядку електроопалювальними установками (у тому числі в сільській місцевості) і станом на 31 грудня 2020 мали право на знижену ціну;
  • особи, які проживають в багатоквартирних і не газифікованих будинках, в яких відсутнє або не функціонує центральне опалення (в тому числі в сільській місцевості);
  • багатодітні сім’ї, сім’ї з усиновленими дітьми та дитячі будинки сімейного типу.

Як ми вже розповідали раніше, частина українців може повністю не платити за комуналку. Міністр соціальної політики Марина Лазебна заявила, що розмір пільг для учасників бойових дій може досягати 100%.

Нагадаємо, тарифи на тепло і гарячу воду до кінця опалювального сезону будуть заморожені, це передбачає меморандум уряду з місцевою владою.

Джерело: Народна Правда
загрузка...
загрузка...