У лютому українці отримають платіжки з новими тарифами на електроенергію: скільки платитимемо

У лютому українці отримають платіжки з новими тарифами на електроенергію: скільки платитимемо
Автор Романова Марі в Економічна правда/Новини

Українці в лютому отримають нові платіжки за електроенергію за новими тарифами, в середньому сума збільшиться на 78 гривень.

Про це йдеться в матеріалі “Обозревателя”.

Loading...

Як повідомляла раніше НАРОДНА ПРАВДА, Кабінет міністрів скасував пільговий тариф 90 коп. / КВт⋅ч на перші 100 кВт⋅ч для побутових споживачів з 1 січня 2021 року – все кіловати, починаючи з першого використаного, будуть коштувати по 1,68 гривні. При цьому в Міністерстві соціальної політики кажуть , що скасування пільгового тарифу не позначиться на нинішніх одержувачів субсидій. У відомстві також додали, що ті, хто не отримує субсидію, але зіткнеться з труднощами при оплаті нових рахунків, зможе звернутися за допомогою.

“Обозреватель” зазначає, спеціальні зобов’язання продавати електроенергію держпідприємствам встановили до кінця червня. Ймовірно, вже в квітні до питання вартості електроенергії знову повернуться. Більшість опитаних виданням експертів погоджується: вартість електроенергії потрібно було підвищувати давно, але на це не йшли через непопулярність такого рішення. Член Національної комісії з питань енергетики і комунальних послуг (НКРЕКУ) на умовах анонімності пояснив: ще два роки тому в Україні розробили план перегляду тарифів, проте його так і не втілили в життя.

Нагадаємо, з 11 січня по всій країні спалахнули акції протесту проти підвищення комунальних тарифів.

 

Джерело: Народна Правда