У Путіна України назвали причиною розриву відносин Росії і ЄС

У Путіна України назвали причиною розриву відносин Росії і ЄС
Автор Марія Петренко в Закордонна правда/Новини

У Росії заявили, що Європейський Союз зруйнував каркас відносин з їхньою країною через підтримки України.

Loading...

Таку заяву міністр закордонних справ Росії Сергій Лавров після переговорів з главою МЗС Фінляндії Пеккою Хаавісто, повідомляє ТАСС.

Лавров стверджує, що нібито порушення прав російськомовних і нападки на російську мову і культуру свідчать про те, що Євросоюз віддаляється від усього, що пов’язано з РФ.

“Звичайно, не можна не враховувати потурання Євросоюзу по відношенню до грубих порушень прав російськомовних, росіян, ті нападки на російську мову і на російську культуру, які ми спостерігаємо і в Прибалтиці, і в Україні, і в ряді інших країн. Коли закривають російськомовні канали, коли заводять кримінальні справи на російськомовних журналістів”, – заявив він.

Лавров вважає, що Євросоюз на це дивиться нібито без особливого бажання щось змінювати.

“Я думаю, відбувається не віддалення Росії від Євросоюзу, а це віддалення самого Євросоюзу від російської мови, російської культури, від усього російського, а значить і від Російської Федерації”, – сказав міністр.

Як ми вже розповідали раніше, санкції створюють ризики для російської економіки, тому в Міністерстві закордонних справ Росії заговорили про можливість розриву відносин з ЄС.

У той же час, РФ розширила список українських підприємств, проти яких введені економічні санкції. Зараз їх кількість досягає 84.

Джерело: Народна Правда
загрузка...
загрузка...