В Україні 15 лютого не стартувала вакцинація проти COVID-19: озвучені причини

В Україні 15 лютого не стартувала вакцинація проти COVID-19: озвучені причини
Автор Романова Марі в Коронавірус/Новини

Незважаючи на обіцянки політиків, в Україні 15 лютого не стартувала вакцинація проти COVID-19 препаратом компанії Pfizer.

Як говориться в матеріалі “Нового времени”, сторони ще не підписали необхідні документи.

Loading...

Перш ніж вакцина буде зареєстрована в Україні, повинні бути підписані угоди – між COVAX і Pfizer, Pfizer і Україною. Документи на підписання повинні надійти в Україну 15 лютого. Тільки після цього вакцину Pfizer офіційно зареєструють в Україні.

Як відомо, раніше головний санітарний лікар Віктор Ляшко говорив, що Україна є однією з 17 країн, куди вакцину від COVID-19 поставлять за програмою COVAX. При цьому поки що вакцина Pfizer ще не надійшла до жодної з країн.

Раніше член оперативного штабу, голова Національної технічної групи експертів з питань імунопрофілактики Федір Лапій говорив , що виробник вакцини від коронавірусу – Pfizer – виділить спеціальні термобокси для транспортування препарату. Як відомо, вакцина вимагає зберігання при наднизьких температурах, а саме -70.

Соціологічні опитування показують, що переважна більшість українців (52%) не робитимуть щеплення від коронавірусу, навіть якщо воно буде безкоштовним.

51% українців вважають загрозу коронавірусу перебільшеною. При цьому 65% українців готові зробити щеплення проти коронавируса, якщо вакцина буде загальнодоступною і безпечною.

 

Джерело: Народна Правда
загрузка...