Європейський телеканал Euronews виступив на захист українських колег, які постраждали від санкцій Зеленського

Європейський телеканал Euronews виступив на захист українських колег, які постраждали від санкцій Зеленського
Автор Желізняк Олександр в Новини

Європейський союз, оцінюючи ситуацію в Україні зі свободою слова, зокрема санкції Президента Зеленського, після яких було позбавлення ліцензії телеканалів «112 Україна», NewsOne і ZIK, прийшов до висновку, що незалежність і свобода засобів масової інформації повинні мати найвищий пріоритет для глави держави. Про це пише сайт популярного європейського телеканалу Euronews.

Інформаційний портал підкреслює, що міжнародна та європейська асоціації журналістів назвали закриття телеканалів в Україні «політично вмотивованим» і «кричущим нападом на свободу преси».

Loading...

У матеріалі наводяться слова прес-секретаря, представника ЄС із закордонних справ Хосепа Боррелл, який повідомив, що Європейський союз перебуває в процесі оцінки наслідків цього рішення, і що незалежність і свобода ЗМІ мають найвищий пріоритет.

Також сайт процитував і голови Національної спілки журналістів України Сергія Томіленка, який зазначив, що вина власника телеканалів і їх співробітників не була доведена в судовому порядку.

«Близько 1300 працівників ЗМІ позбавлені доступу до своїх глядачів і позбавлені права займатися своєю професією. При цьому судового рішення про те, що вони вчинили дії, що завдають шкоди державі – немає », – сказав Томіленко.

Раніше голова Політради партії «Опозиційна платформа – За життя» Віктор Медведчук заявив , що причина падіння рейтингу чинного Президента і його партії не в роботі телеканалів, а в небажанні чинної влади вирішувати проблеми, які найбільше хвилюють простих українців.

«Кожен день прості люди, беручи в руки платіжки за комунальні послуги, не отримуючи допомоги у попередженні коронавируса, сидячи вдома через безглузде локдауна, втрачаючи права вільно говорити рідною мовою, розуміють – їх цинічно обдурили і продовжують обманювати», – резюмував Віктор Медведчук.

 

Джерело: de.euronews.com

Джерело: Народна Правда
загрузка...
загрузка...