Анатолію Шарію оголосили підозру в держзраді

Анатолію Шарію оголосили підозру в держзраді
Автор Марія Петренко в Новини/Політична правда

Анатолію Шарію повідомили про підозру в державній зраді і в порушенні рівноправності громадян за різними ознаками.

Loading...

Подробиці оприлюднила Служба безпеки України.

СБУ викликала Анатолія Шарія на допит. Блогер повинен був з’явитися до слідчого управління СБУ 22 лютого. Виклик був опублікований на сайті спецслужби.

Спецслужба вважає, що Шарій здійснював протиправну діяльність на шкоду національній безпеці України в інформаційній сфері.

“Є підстави вважати, що Анатолій Шарій діяв на замовлення іноземних структур”, – заявили в СБУ.

СБУ встановила, що в інтерв’ю і виступах Шарія присутні факти його підривної діяльності проти України.

“Починаючи з 2012 року через соціальні мережі, електронні ЗМІ і російські телевізійні канали він сприяв державним та неурядовим структурам РФ у проведенні спеціальних інформаційних операцій”, – заявили в СБУ.

Шарій підозрюється в дискредитації української державної політики, умисному і цілеспрямованому поширенні маніпулятивної, спотвореної інформації про урядові ініціативи та події на Донбасі.

“Метою було – загострення і дестабілізація суспільно-політичної та соціально-економічної ситуації, розпалювання міжетнічних і міжконфесійних конфліктів”, – відзначили в СБУ.

Нагадаємо, скандальний проросійський блогер Шарій втік з України в 2012 році і отримав притулок в Литві. Веде політичний блог на YouTube, де критикує владу України з проросійських позицій.

Джерело: Народна Правда
загрузка...
загрузка...