Бойовики на Донбасі стягують смертоносну зброю і ховають артилерію серед цивільних об'єктів

Бойовики на Донбасі стягують смертоносну зброю і ховають артилерію серед цивільних об'єктів
Автор Желізняк Олександр в Новини/Соціальна правда

Проросійські бойовики на окупованому Донбасі продовжують розміщувати заборонене смертоносне озброєння уздовж лінії розмежування.

Loading...

Крім того, на Донбас з Росії продовжують стягувати бойову техніку після ремонту на російських підприємствах оборонно-промислового комплексу, передає Головне управління розвідки Міністерства оборони України.

“Російсько-окупаційні війська на окремих напрямках уздовж лінії зіткнення з порушенням домовленостей щодо відведення важкого озброєння продовжують утримувати 120 мм міномети, 122 мм самохідні артилерійські установки і танки, для чого використовують цивільні промислові об’єкти і будівлі сільськогосподарського призначення”, – стверджують в Міноборони.

Також бойовики активно підсилюють систему спостереження на передових позиціях.

Для цього використовують переносні малогабаритні радіолокаційні станції наземної розвідки російського виробництва. Отримана інформація передається для зазначення мети снайперським і артилерійським розрахунками.

Як ми вже розповідали раніше, Україна запропонувала Росії кілька варіантів досягнення компромісу по Донбасу, але найпопулярнішим є той, який передбачає альтернативу особливого статусу регіону.

А також нагадаємо, на окупованому Донбасі понад 75% всіх порушень режиму припинення вогню в 2020 році були зафіксовані в чотирьох точках.

Джерело: Народна Правда