Рада просить Захід посилити санкції проти Росії: про що йде мова

Рада просить Захід посилити санкції проти Росії: про що йде мова
Автор Романова Марі в Новини/Політична правда

Верховна Рада просить світову спільноту посилити санкції проти Росії за окупацію Криму.

Loading...

Як повідомляє “РБК-Україна”, народні депутати підтримали відповідний проект постанови №4655 314 голосами.

Зокрема, парламент звертається до Організації Об’єднаних Націй, Європейського парламенту, Парламентської Асамблеї Ради Європи, Парламентської Асамблеї ОБСЄ, ПА НАТО, ПА ОЧЕС, урядів і парламентів країн світу і просить засудити дії РФ, спрямовані проти територіальної цілісності і суверенітету України.

“Посилити політико-дипломатичний і санкційний тиск на державу-окупанта до повного припинення їм збройної агресії і відновлення суверенітету і територіальної цілісності України в межах її міжнародно визнаного державного кордону, продовжувати політику невизнання спроби анексії Автономної Республіки Крим та міста Севастополь”, – сказано в документі .

Депутати закликають використовувати всі можливі міжнародні політико-дипломатичні та санкційні механізми щодо Росії, щоб та звільнила українців, яких незаконно утримують на тимчасово окупованих територіях Криму і в Росії.

ВР також просить партнерів протидіяти мілітаризації Кримського півострова; вимагати від Росії припинити агресивні дії в Чорноморському регіоні, практику перекриття для торгового судноплавства значних районів акваторії Чорного та Азовського морів під приводом військових навчань, практику блокування українських портів з використанням гібридних методів.

Депутати також просять Захід вимагати від РФ припинити насильницьке переміщення незаконно засуджених громадян України з Криму в Росію. Рада закликає застосовувати всі можливі види санкцій до фізичних і юридичних осіб, органів державної влади РФ, органам окупаційної влади федерації, причетним до окупаційної політики на тимчасово окупованих територіях України і системних порушень прав людини.

Німеччина хоче, щоб США зняли санкції проти «Північного потоку-2″ . Для цього там розробляють варіанти домовленостей між країнами. Наприклад, сторони можуть домовитися про те, що газопровід можуть в будь-який момент зупинити, якщо Росія буде тиснути на Україну або заморожування проекту до тих пір, поки Росія не змінить політику.

Росія розширила список українських підприємств, проти яких введені економічні санкції. Зараз їх кількість досягає 84.

Джерело: Народна Правда
загрузка...
загрузка...