130 країн досі не отримали вакцину від COVID-19

130 країн досі не отримали вакцину від COVID-19
Автор Марія Петренко в Коронавірус/Новини/Соціальна правда

Поширення вакцин від COVID-19 в світі здійснюється несправедливо і нерівномірно, що може мати серйозний вплив на боротьбу з пандемією.

Loading...

Таку заяву зробив генеральний секретар ООН Антоніу Гутерреш в ході засідання Ради безпеки ООН.

“Ми повинні домагатися того, щоб всі люди повсюдно мали можливість вакцинуватися якомога швидше. Однак прогрес в тому, що стосується вакцин, був в значній мірі нерівномірним і несправедливим”, – заявив він.

За словами генсека ООН, що 75% щеплень від COVID-19 зробили лише десять країн. А понад 130 країн все ще не отримали жодної дози вакцини.

Нагадаємо, Мексика має намір подати Радбезу ООН скаргу на нерівний доступ до вакцин від COVID. Президент країни хоче, щоб ООН вирішила проблему накопичення вакцин і справедливості, щоб “всі країни мали можливість вакцинувати своє населення”.

Як ми вже розповідали раніше, провідний інфекціоніст МОЗ Ольга Голубовська перерахувала важкі ускладнення, які може дати COVID-19. Серед них: синдром Гієна-Барре, гострий дисемінований енцефаломієліт, лейкоенцефаліти.

Тим часом, національний кризовий центр Бельгії попередив про наявність кількох підроблених вакцин проти коронавірусу, переважно російського виробництва.

Джерело: Народна Правда
загрузка...
загрузка...