Бельгія заявила про підроблені російські вакцини від коронавіруса

Бельгія заявила про підроблені російські вакцини від коронавіруса
Автор Романова Марі в Коронавірус/Новини

Національний кризовий центр Бельгії попередив про наявність кількох підроблених вакцин проти коронавірусу , переважно російського виробництва.

Як повідомляє The Brussels Times, в Бельгії набирає обертів державна кампанія з вакцинації і підроблені препарати вже пропонуються для продажу.

Loading...

Представник федеральної цільової групи по імунізації в Бельгії Сабіна Стордер зазначила, що люди зможуть повернутися до нормального життя тільки тоді, коли буде вакциновано 70% населення – поріг колективного імунітету:

“Однак ми хотіли б попередити вас щодо пропонування підроблених вакцинах, по всій видимості, в основному російських. Вони не були належним чином протестовані на безпеку і ефективність”.

Спеціаліст закликала людей не купувати вакцини на вулиці, в магазині, в інтернеті.

Ведучий інфекціоніст МОЗ Ольга Голубовська перерахувала важкі ускладнення, які може дати COVID-19. Серед них: синдром Гієна-Барре, гострий дисемінований енцефаломієліт, лейкоенцефаліти.

Як повідомлялося раніше, Міністерство охорони здоров’я запустило інформаційний портал з питань вакцинації від COVID-19 – ресурс надає вичерпну інформацію про вакцинацію в Україні.

 

Джерело: Народна Правда
загрузка...
загрузка...