“Безвіз” України і Євросоюзу не буде “працювати” ще кілька місяців

”Безвіз” України і Євросоюзу не буде “працювати” ще кілька місяців
Автор Желізняк Олександр в Новини/Соціальна правда

Безвіз між Україною і країнами Європейського Союзу, не буде “працювати”, ще, як мінімум, кілька місяців. Однак, старт вакцинації населення від COVID-19 може допомогти його відновленню.

Loading...

Таку заяву зробила посол ФРН в Україні Анка Фельдхузен, передає “Інтерфакс”.

“Оскільки українці їздять без віз до Шенгенського простору, це не тільки питання Німеччини, це питання всіх країн у Шенгенському просторі. Ми, як посольство, вже мінімум чотири рази заповнювали анкету про ситуацію в Україні, і, в принципі, остання анкета була досить позитивна, тому що тут ситуація зараз краще, ніж у Німеччині”, – пояснила Фельдхузен.

Посол підкреслила, що значення має епідеміологічна ситуація не тільки в протягом останніх тижнів, “тому що дати дозвіл, а через два тижні забрати – це теж погано”. Але, за словами дипломата, початок вакцинації населення від коронавірусу буде допомагати.

Як ми вже розповідали раніше, вакцинація від COVID-19 призведе до пом’якшення обмежень в світі на пересування між країнами.

Також нагадаємо, згідно з соціологічним опитуванням, 55% опитаних українців негативно сприймають новини про можливе скасування безвізового режиму з ЄС. 11% – позитивно. 31% – нейтрально.

Джерело: Народна Правда
загрузка...