Івано-Франківськ відправили у “червону” зону карантину: що там відбувається

Івано-Франківськ відправили у “червону” зону карантину: що там відбувається
Автор Марія Петренко в Коронавірус/Новини/Соціальна правда

Івано-Франківська область через спалах COVID-19 з 17 лютого буде знаходиться в “червоній” зоні карантинних обмежень. На сьогоднішній день лікарні в області переповнені, а регіон продовжує лідирувати за кількістю нових випадків COVID-19.

Loading...

Так, центральна міська лікарня переповнена госпіталізованими з COVID-19. У медустанові задіяні всі ліжка, пацієнти лежать не тільки в палатах, а й в коридорах, кабінетах лікарів, їдальнях.

А начальник управління охорони здоров’я Івано-Франківська Марія Бойко повідомила, 16 лютого в лікарню потрапило 95 пацієнтів, з них 79 з пневмонією. При цьому 89 осіб перебувають на кисневій терапії. Додаткові койко-місця розгортаються в інших лікарнях

Головний санлікар Віктор Ляшко вже заявив, що ситуація в регіоні щодо поширення інфекції є напруженою – “майже критичною”.

Також за заявою санлікаря, щоб вирішити проблему із заповненою лікарень, в області планують виділити ще 600 ліжок. Вони будуть мати централізований доступ до кисню, а поруч з ними буде чергувати підготовлений персонал.

У зв’язку з цим, на засіданні обласної комісії з ТЕБ та НС прийнято рішення про встановлення “червоного” рівня епіднебезпеки в Івано-Франківській області з 22-го до 28 лютого.

Як ми вже розповідали раніше, Кабмін прийняв постанову про введення адаптивного карантину в Україні, нові карантинні зони почнуть діяти з 22 лютого.

Також стало відомо, перші поставки вакцини від COVID-19 за допомогою глобального механізму COVAX почнуться в кінці лютого. Список країн, які отримають вакцину в першу чергу, буде оприлюднено наступного тижня.

Джерело: Народна Правда
загрузка...
загрузка...