Революцію Гідності визнали ключовим моментом історії України

Революцію Гідності визнали ключовим моментом історії України
Автор Романова Марі в Новини/Політична правда

Верховна Рада визначила Революцію Гідності  одним з ключових моментів формування державності України. Депутати закликають розслідувати злочини, які були скоєні під час тих подій.

За відповідну постанову №2739 проголосували 295 депутатів. Таким чином, Рада визнала Революцію Гідності одним з ключових поворотних моментів в історії української держави і виразником національної ідеї свободи.

Loading...

Крім того, депутати наголошують на важливості розслідування злочинів, скоєних під час революції, пам’яті про Героїв Небесної Сотні, неприпустимості узурпації влади, мирних зібрань та неприпустимість свавілля, європейських цінностей як фундаменту України.

Також депутати дали політичну оцінку режиму Віктора Януковича – його політика призвела до анексії Криму та «збройної агресії РФ і окупації нею окремих районів Донецької та Луганської областей».

Hromadske пише , що постанову не підтримали, зокрема депутати від «Опозиційною платформи – За життя» Віктор Медведчук, Нестор Шуфрич, Юрій Бойко, Олег Волошин і ще 13 депутатів від цієї фракції. Також проти був депутат від «Слуги народу» Максим Бужанський.

Як повідомлялося раніше, Європейський Союз може прибрати з чорного списку ряд колишніх українських чиновників, включаючи сина-втікача президента Віктора Януковича, якщо українська влада не надасть матеріали, що підтверджують необхідність санкцій.

Президент Володимир Зеленський, нагадаємо, вважає , що потрібно будувати нову Україну, не слухаючи старих політиків. На його думку, для людей революція – це шлях до бажаних змін, а для політиків – шлях до бажаних крісел.

 

Джерело: Народна Правда
загрузка...
загрузка...