Ще одна область України заявила про критичну ситуацію з COVID-19

Ще одна область України заявила про критичну ситуацію з COVID-19
Автор Марія Петренко в Коронавірус/Новини/Соціальна правда

Чернівецька область заявила про “загрозлиу ситуації” з поширенням COVID-19 в регіоні. У лікарнях Чернівців закінчуються ліжка, відведені для лікування хворих COVID-19.

Loading...

Про це заявив голова Чернівецької ОДА Сергій Осачук на своїй сторінці в Facebook.

“Ситуація, яка складається з поширенням коронавірусу в області, є загрозливою. Щодня зростає кількість осіб, у яких діагностують коронавірус, у нас воно вже 400 осіб. Такого не було в нашій області, щоб кожен день госпіталізували понад 100 осіб”, – сказав він .

За словами чиновника, медична система Чернівецької області вперше за весь час пандемії піддалася такому навантаженню.

“Така велика кількість навантаження на нашу медичну систему вперше, адже ми постійно збільшували кількість ліжок. Якщо раніше завантаження було 50% від 900, то тепер у нас 50% від 1700 ліжок, які ми виділили для лікування коронавірусу”, – стверджує глава ОДА.

Як ми вже розповідали раніше, Івано-Франківська область через спалах COVID-19 з 17 лютого буде знаходиться в «червоній» зоні карантинних обмежень. На сьогоднішній день лікарні в області переповнені, а регіон продовжує лідирувати за кількістю нових випадків COVID-19.

Нагадаємо, в Україні зафіксовано 4286 нових випадків COVID-19 за минулу добу. Зокрема, захворіли 304 дитини і 329 медпрацівників.

Джерело: Народна Правда
загрузка...
загрузка...