У Франції створили маску-“вбивцю” коронавірусу

У Франції створили маску-“вбивцю” коронавірусу
Автор Романова Марі в Коронавірус/Новини

У Франції компанія BioSerenity створила захисну маску, яка не тільки фільтрує повітря, але і знезаражує  його від коронавірусу SARS-CoV-2 .

Про це повідомляє BFMTV.

Loading...

Маска складається з 4 шарів. Один з них, за інформацією компанії, оброблений речовиною, яка здатна вбивати бактерії і віруси. Він діє на патоген як блокатор. Досягти такого ефекту дозволили дві спеціальні молекули циклодекстрину і четвертинного аміаку.

Нова маска є одноразовою і розрахована на 4 години носіння. В її розробці брали участь вчені з університетської клініки Лілля, а також компаній Inserm і CNRS.

Дослідження показують зниження рівня вірусу на 99,9% менше ніж за 5 хвилин і на 99,96% менше ніж за 2 години.

Ще одна корисна функція таких масок, стверджують розробники, – це зниження ризику поширення коронавірусу через медичні відходи. Адже їх властивості дозволяють провести знезараження перед тим, як захисний засіб буде викинуто.

При поточній виробничій  потужності в мільйон масок BioSerenity встановила ціни в розмірі 1,49 євро за маску FPP і 0,44 євро за хірургічну версію, яка повинна надійти в продаж в кінці лютого.

Незважаючи на те, що ситуація з COVID-19 в Україні, згідно з офіційною статистикою, стабілізувалася, в Івано-Франківську все погано. Наприклад, в Центральній міській клінічній лікарні міста, яка приймає пацієнтів з коронавірусом, вже немає вільних місць , пацієнти лежать в коридорах, їдальнях, кабінетах лікарів.

Навіть в разі потрапляння в Україну нового штаму COVID-19, виявити його вийде – лабораторії для виявлення нових видів Sars-Cov-2 в країні немає.

Джерело: Народна Правда
загрузка...
загрузка...