В Україні запрацював портал про вакцинацію від COVID-19

В Україні запрацював портал про вакцинацію від COVID-19
Автор Романова Марі в Коронавірус/Новини

Міністерство охорони здоров’я запустило інформаційний портал з питань вакцинації від COVID-19 – ресурс надає вичерпну інформацію про вакцинацію в Україні.

Про це повідомляє прес-служба Міністерства охорони здоров’я в Telegram.

Loading...

У відомстві пояснили, портал vaccination.covid19.gov.ua є офіційним джерелом інформації, на якому можна дізнатися про етапи і цільові групи вакцинації, які вакцини будуть використовуватися і як буде відбуватися сам процес вакцинації.

“Це перша версія порталу з базовою інформацією для громадян, зокрема з налаштуваннями для людей з порушеннями зору. До кінця лютого функціонал порталу буде розширений додатковими розділами та мобільною версією. Після оновлення сайт буде розділений на дві частини. Одна міститиме інформацію для широкої аудиторії, а друга – спеціалізовану інформацію для медичних працівників”, – повідомив міністр охорони здоров’я Максим Степанов.

Крім того, вебсайт буде містити інформаційні панелі статистичних даних про хід прищеплювальної кампанії в Україні. Всі дані на сайті будуть оновлюватися в режимі, близькому до реального часу.

Нагадаємо, раніше НАРОДНА ПРАВДА озвучила три способи запису на вакцинацію від коронавірусу.

Всесвітня організація охорони здоров’я рекомендує тим, хто перехворів на COVID-19, вакцинуватися від коронавирусной інфекції. Це пов’язано з тим, що у деяких перехворілих імунну відповідь на вірус не є сильним.

 

Джерело: Народна Правда
загрузка...
загрузка...