За 7 років Росія збільшила військову присутність у Криму більш ніж в 3 рази

За 7 років Росія збільшила військову присутність у Криму більш ніж в 3 рази
Автор Романова Марі в Новини/Політична правда

З моменту окупації Криму (за сім років) Росія більш ніж в 3 рази збільшила на півострові кількість військових, техніки, а також проведення навчань як наступального, так і оборонного характеру.

Про це в інтерв’ю “Укрінформу” розповів командувач Військово-морських сил Збройних сил України Олексій Неїжпапа.

Loading...

За його словами, протягом 7 років бойовий склад надводних кораблів і підводних човнів Чорноморського флоту збільшено на 45%. Загальна кількість становить 58 одиниць, в тому числі носіїв крилатих ракет морського базування “Калібр” – 13 одиниць. Також він додав, до бойового складу ЧФ недавно прийняли черговий малий ракетний корабель “Грайворон”.

Крім цього, за даними Неїжпапи, в 3,5 рази зросла кількість бойових літаків на півострові, а вертольотів – в 9 разів, число танків – вже 40 одиниць. Також окупанти в 6 разів збільшили кількість бойових броньованих машин і в 6,5 рази – ракетних систем залпового вогню, а кількість російських військових зросла в 3 рази і вже перевищує 40 тис. осіб.

Він також розповів про зростання кількості комплексних військових навчань російських військових в окупованому Криму:

“Навчання проводяться як наступального, так і оборонного характеру. Зростання кількості проведених заходів бойової підготовки, в порівнянні з попередніми роками, істотне … Таким чином РФ перетворила АР Крим в найпотужнішу військову базу”.

Нагадаємо, екс-глава Служби зовнішньої розвідки, генерал-лейтенант Віктор Гвоздь вважає появу нових військових баз Росії в окупованому Криму серйозною загрозою для України.

Раніше тимчасовий повірений у справах США Кортні Острієн заявила , що Росія несе відповідальність перед тими, хто загинув і покалічений в конфлікті на Донбасі, який вона не тільки спровокувала, а й розпалює. Нагадаємо, тільки за останній тиждень щонайменше двоє військовослужбовців Збройних сил України були вбиті саморобними вибуховими пристроями, ще кілька людей отримали поранення.

 

 

Джерело: Народна Правда