Дочка судді Печерського суду Тетяни Ільєвої засвітилася в скандалі про крадіжку на 500 тис. доларів.

Дочка судді Печерського суду Тетяни Ільєвої засвітилася в скандалі про крадіжку на 500 тис. доларів.
Автор Желізняк Олександр в Правда про чиновників/Публікації

Дочка скандальної судді Печерського районного суду міста Києва Тетяни Ільєвої – Цмок Ангеліна Германівна засвітилася в історії про крадіжку на півмільйона доларів.

Про це повідомляє українська підприємиця – власниця мережі магазинів одягу LiOR Дарина Тригуб. Саме їй належав склад у Києві, що було обікрадено влітку 2020 року. Звідти винесли одяг, апаратуру та навіть особисті речі співробітників, а загальні збитки сягнули колосальної суми – понад 500 тис. доларів.

Досить швидко з’ясувалося, що крадіжку могла організувати колишня співробітниця, яка втім називає себе партнеркою по бізнесу потерпілої, – Олена Телепун (раніше Шевцова). Дівчина заздалегідь дізналася код сигналізації від складу. Крім того є відеозапис, який є у поліції та ГСУ МВД та доданий у кримінальне провадження №12020105100000740 ч.3 ст.185. На відеозаписі чітко зафіксовано як чоловік Телепун та трьома чоловіками ( як відома його співробітниками ), та адвокатом Леонідом Ружанським, виносять речі, пакують в мішки і за декілька разів вивозять на особистому автомобілі подружжя Телепун.

Дочка судді Печерського суду Тетяни Ільєвої засвітилася в скандалі про крадіжку на 500 тис. доларів.

Однак ні відеозапис, ні знайдені в ході обшуку сім ноутбуків, які належать співробітникам Ліор Бутік, навіть зізнання самої Телепун про те, що вкрадені речі знаходяться на зберіганні у її адвоката (саме такі свідчення підозрювана дала, за словами потерпілої, під час першого допиту), не прискорили розслідування – понад півроку правоохоронці затягують справу. Зокрема, напередодні її навіть передали на розгляд ГСУ, яке взагалі не повинне розслідувати подібні злочини. А потім пролунав дзвінок.

Підприємиця Дарина Тригуб розповідає, що їй зателефонувала дівчина, яка представилася адвокатом підозрюваної Олени Телепун, і запропонувала «домовитися».

Дочка судді Печерського суду Тетяни Ільєвої засвітилася в скандалі про крадіжку на 500 тис. доларів.Дочка судді Печерського суду Тетяни Ільєвої засвітилася в скандалі про крадіжку на 500 тис. доларів.

«Вона представилася адвокатом Олени Телепун від юридичної компанії «Ультиматум» і запропонувала зустрітись. Коли я спитала навіщо, мені відповіли, що є можливість домовитися. Однак тоді я ще не знала на яких умовах зі мною збирались «домовлятись». Адвокатеса, ім’я якої Ангеліна – ми знайшли її сторінку в Facebook, у телефонній розмові запропонувала мені по суті викупити у Олени, тобто головної підозрюваної, свої ж речі. З її слів, це від слідчих ніби надійшла інформація, що я готова заплатити. Коли я відповіла, що це абсурд, тон юної адвокатки швидко змінився. Вона почала грубіянити і намагалася чинити тиск, мовляв, ще побачимо хто кому буде повертати гроші й що я заборгувала її клієнтці велику суму», – розповідає потерпіла Дарина Тригуб.

Про те що Ангеліна Цмок є дочкою судді Ільєвої свідчать декларації та її Instagram, де дівчина позує на світлині разом з мамою – під фото відповідний підпис.

Дочка судді Печерського суду Тетяни Ільєвої засвітилася в скандалі про крадіжку на 500 тис. доларів.

У багатьох подібних постах Ангеліна дякує мамі. І вочевидь, справді є за що. Адже в свої 25 дівчина очолює 3 компанії, а також – має власну юридичну фірму «Ультиматум».

На питання, як так швидко Ангеліна влаштувалася на роботу в юридичну компанію, по суті не маючи досвіду, вона відповідає в соціальних мережах:

«– Ангелін, а як ти потрапила в компанію, де працюєш?

– Приїхала з Німеччини і зрозуміла, що не хочу втрачати час. Прийшла на співбесіду з резюме. Поспілкувалася з керуючим партнером і все) по суті нічого особливого».

Утім, швидкий кар’єрний ріст для цієї сім’ї властивий. Сама Тетяна Ільєва стала суддею Печерського районного суду міста Києва у 2009 році, і це було по суті її першим місцем роботи.

Нагадаємо, що пропрацювала в Печерському суді Тетяна Ільєва до 2014 року. Після Революції Гідності саме вона вела справу колишнього очільника НАК «Нафтогазу» Євгена Бакуліна й саме вона відпустила останнього під заставу в розмірі 10 млн грн замість 1,5 млрд грн, після чого була усунена від виконання обов’язків.

Тоді навіть міністр внутрішніх справ Арсен Аваков у своєму дописі у Facebook назвав таке рішення корупційним і звинуватив суддю в продажності.

Дочка судді Печерського суду Тетяни Ільєвої засвітилася в скандалі про крадіжку на 500 тис. доларів.

І хоча в 2018 році Ільєву успішно повернули на посаду в Печерський суд указом президента Петра Порошенка, версія про підкуп під час розгляду справи Бакуліна нікуди не зникла. Адже за кілька років, працюючи на українське правосуддя, Ільєва встигла придбати чимало вартісного майна. Хоча, згідно з деклараціями, все подарунки. І автомобіль, і земля під Києвом.

Після поновлення Івлєвої на посаді деякі ЗМІ писали, що допоміг з цим особисто колишній Головний військовий прокурор України Анатолій Матіос – вона, ніби то, входила до групи підконтрольних йому суддів. З Матіосом Івлєва, вочевидь, пов’язана через свого чоловіка Олега Соломченко – слідчого Головного Управління Національної поліції Одеської області в м. Одеса (з 2008 по 2009 Матіос очолював УСБУ в Одеській області).

Потерпіла Дарини Тригуб коментує, що, вочевидь, Олена Телепун знала дочку Івлєвої Ангеліну задовго до того, як остання стала її «адвокатом». А враховуючи зв’язки юної юристки, спроба тиску і грубість з її боку не дивують.

«Той факт, що через свого нібито адвоката головна підозрювана має «вихід» на правоохоронні органи й ГСУ МВД зокрема, наштовхує на думку, що не просто так слідство затягується. По суті ми знаємо хто нас обікрав. Є докази. Але правоохоронці нічого не роблять. Навіть не вжили запобіжних заходів щодо головної підозрюваної чим спричинили можливість надання їй тиснути на потерпілу, впливати на свідків та спотворювати докази. Вона ухиляється від очної ставки, змінює свідчення і все їй сходить з рук. Ще й пропонують мені домовитися з грабіжниками», – каже Дарина Тригуб.

Джерело: Народна Правда