Ізраїль розпочинає видачу “зеленого паспорту” вакцинованим від COVID-19

Ізраїль розпочинає видачу “зеленого паспорту” вакцинованим від COVID-19
Автор Желізняк Олександр в Закордонна правда/Коронавірус/Новини

В Ізраїлі представили розробку так званого “зеленого паспорту”, який отримуватимуть громадяни, що вже отримали щеплення від COVID-19 або вже перенесли коронавірусну інфекцію.

Подробиці передає Times of Israel.

Наявність цього сертифіката дозволить громадянам відновити відвідування спортивних залів, басейнів, спортивних і культурних подій, а також залишатися в готелях.

Уже цієї неділі, 21 лютого, різні заклади, які можуть відвідувати володарі “зеленого паспорта”, можуть відкритися за наявності у них сканера паспортів, а також за умови, що вони будуть пускати саме цю категорію громадян.

Як підкреслив міністр охорони здоров’я Юлі Едльштейн, за підробку цього документа піде кримінальна відповідальність.

Отримати “зелений паспорт” можливо трьома способами – встановивши додаток, де треба ввести персональні дані та номер телефону; зареєструвавшись на сайті МОЗ і завантаживши версію документа для друку; зателефонувавши на гарячу лінію і попросивши документ для відправки по факсу або електронною поштою.

Як ми вже розповідали раніше, в Україні з 24 лютого починає діяти адаптивний карантин, вся країна буде в «жовтій» зоні. Відзначимо, Івано-Франківська область через спалах COVID-19 з 17 лютого перебуває в «червоній» зоні карантинних обмежень.

Також повідомляли, що старт вакцинації від COVID-19 в Україні був зірваний через дефіцит препаратів, який спостерігається і в країнах Європейського союзу.

Джерело: Народна Правда