На Україну рухається хвиля потужного потепління

На Україну рухається хвиля потужного потепління
Автор Романова Марі в Новини/Погода

Потепління увірветься в Україну цієї неділі, місцями повітря прогріється 9 градусів.

Loading...

Відповідний прогноз дає Український гідрометеорологічний центр.

За прогнозом синоптиків, потепління прийде із заходу, якщо в ніч на суботу в цьому регіоні ще очікуються серйозні морози, то вдень повітря прогріється до 6 градусів. У центрі країни в цей день буде холодно, місцями до 18 морозу.

У неділю в Україну прийде потепління. На заході країни очікується ясна погода і 2-9 тепла. У всіх інших областях ще буде хмарно, але тепло.

Температура повітря вдень на сході складе -1 +1. У південних регіонах вдень буде +2 +5, ст центральних регіонах днем прогнозують -2 +3.

Провідний синоптик Українського гідрометеорологічного центру Наталія Голеня розповіла , що після 20 лютого почнеться активна адвекція тепла, тобто прихід тепла з Атлантики, із Західної Європи на територію України.

Нагадаємо, Черкаси стали найхолоднішим містом не тільки України, а й Центральної Європи, температура повітря на днях там опустилася до 30 градусів.

Раніше заввідділом прикладної метеорології і кліматології Українського гідрометеорологічного інституту, метеоролог Віра Балабух говорила , що погода в Україні починає набувати характеру весни – швидше за все, нинішні морози вже останні за цю зиму, а на наступному тижні значно потеплішає. Незважаючи на те, що битви циклонів не буде, опади можливі.

 

Джерело: Народна Правда
загрузка...
загрузка...