Пенсії в Україні перерахують: кому не пощастить

Пенсії в Україні перерахують: кому не пощастить
Автор Романова Марі в Економічна правда/Новини

Перерахунок пенсій запланований в Україні на 1 березня. Орієнтовно українці зможуть отримати на 11% більше розрахункового розміру виплати.

Про це йдеться в матеріалі “Обозревателя”.

Loading...

Відзначимо, підвищувати на 11% будуть не всю пенсію, а тільки її розрахунковий розмір за формулою – враховувати надбавки за стаж, наприклад, не будуть. Крім того, якщо ви заробили на пенсію меншу за мінімальну на 11% і з бюджету компенсують різницю, то і після осучаснення ви будете отримувати ту ж суму.

Нагадаємо, в минулому році перерахунок (індексацію) пенсій затримали до травня, однак все одно провели. Як відомо, згідно з постановою Кабміну, проводити індексацію повинні в березні: тому що до цього місяця збирається вся необхідна статистика. 11% – половина торішньої інфляції плюс половина від середнього за три роки зростання зарплат. Щороку ця цифра змінюється.

 В Україні вже через кілька місяців підвищать пенсійний вік для жінок.

В Україні запускається повноцінна робота електронних трудових книжок на заміну паперовим. Даний закон спрощує доступ до інформації про трудовий стаж і тепер, пенсії в Україні будуть нараховуватися автоматично.

 

Джерело: Народна Правда
загрузка...
загрузка...