Помер Андрій Мягков – зірка “Иронии судьбы” і “Служебного романа”

Помер Андрій Мягков – зірка “Иронии судьбы” і “Служебного романа”
Автор Желізняк Олександр в Новини/Шоу-бізнес

18 лютого в Москві помер відомий радянський і російський актор Андрій Мягков – зірка культових фільмів “Ирония судьбы или с легким паром”, “Служебный роман” та “Гараж”. Йому було 82 роки.

Причиною смерті Мягкова, за попередніми даними, стала гостра серцева недостатність. Російські ЗМІ повідомляють, що Мягков знепритомнів у себе вдома. Дружина актриса Анастасія Вознесенська викликала швидку допомогу. Мягков помер до приїзду лікарів.

Нагадаємо, Андрій Мягков народився 8 липня 1938 року в Москві в родині професора. Після закінчення школи спочатку вирішив піти по стопах батька, вступивши до Ленінградського хіміко-технологічного  інституту, який успішно закінчив. Однак у віці 23 років вирішив спробувати себе на курсах талановитої молоді при Школі-студії МХАТ. Його прийняли, причому екзаменатори перервали Мягкова, навіть не дослухавши – так сильно сподобався його виступ.

Андрій Мягков – фільмографія

“Братья Карамазовы” (1968) – в екранізації однойменного роману Мягков зіграв молодшого з братів – 20-річного Олексія Карамазова.

“Ирония судьбы или с легким паром” (1975) – хірург Женя Лукашин.

“Дни Турбиных” (1976) – Олексій Васильович Турбін. Фільм оповідає про інтелігентній родині офіцерів, що жили під час Громадянської війни взимку 1918-1919.

“Служебный роман” (1977) – рядовий і скромний працівник статистичного управління, батько-одинак Анатолій Новосельцев.

“Гараж” 1979 року – “німий” лаборант Хвостов.

“Жестокий романс” (1984 рік) – Юлій Карандишев, “На Дерибасовской хорошая погода …” (1992 рік, роль дядька Михайла), в “Ирония судьбы. Продолжение” (2010 рік, роль Кості).

10 лютого стало відомо, що в Лос-Анджелесі помер засновник і власник американського порнографічного журналу Hustler Ларрі Флінт.

Нагадаємо, 5 лютого стало відомо про смерть 52-річного російського актора Віталія Альшанського.

28 січня в віці 87 років помер народний артист СРСР Василь Лановий. Раніше він був госпіталізований з коронавірусів.

Раніше COVID-19 обірвав життя Бориса Грачевського – художнього керівника «Ералаш».

Як повідомлялося раніше, 29 грудня 2020 стало відомо про смерть французького модельєра П’єра Кардена.

Нагадаємо, 21 грудня стало відомо про смерть відомого письменника і драматурга Олександра Курляндського . Курляндський – один з творців легендарного мультсеріалів «Ну, погоди!», А також «Возвращение блудного попугая». Його розповіді були екранізовані також в альманасі «Єралаш».

Лауреат Каннського, Венеціанського і Берлінського кінофестивалів, відомий корейський режисер Кім Кі Дук помер від ускладнень, викликаних COVID-19.

Помер знаменитий актор і керівник майстерні в ГІТІСі Борис Плотніков. У нього був діагностований COVID-19. Виконавцю знаменитої ролі доктора Борменталя в фільмі «Собаче серце» був 71 рік.

Джерело: Народна Правда