Шмигаль назвав причину зриву вакцинації від COVID-19 в Україні

Шмигаль назвав причину зриву вакцинації від COVID-19 в Україні
Автор Желізняк Олександр в Коронавірус/Новини/Соціальна правда

Старт вакцинації від COVID-19 в Україні був зірваний через дефіцит препаратів, який спостерігається і в країнах Європейського союзу.

Таку заяву зробив прем’єр-міністр Денис Шмигаль.

Нагадаємо, завдяки глобальній ініціативі COVAX, в рамках якої Україна отримає першу партію вакцини виробництва Pfizer/BioNTech в розмірі 117 тисяч доз в лютому і ще понад 8 мільйонів доз від іншого виробника.

При цьому Шмигаль заявив, що українська влада зробила зі свого боку всі необхідні кроки для забезпечення українців вакциною.

“У нас укладено достатнью кількість контрактів з виробниками, щоб всі бажаючі могли вакцинуватися, і сплачені відповідні кошти. На жаль, сьогодні спостерігається дефіцит вакцин, і країни Європейського союзу його також відчули. Всі відзначають, що проблема однакова – це зміщення термінів поставок вакцин”, – стверджує прем’єр.

Як ми вже розповідали раніше, перші поставки вакцини від COVID-19 за допомогою глобального механізму COVAX почнуться в кінці лютого. Список країн, які отримають вакцину в першу чергу, буде оприлюднено наступного тижня.

Тим часом, американська фармацевтична компанія Pfizer подала документи на реєстрацію своєї вакцини від COVID в Україні.

Джерело: Народна Правда