Синоптик попередила про 25-градусні морози сьогодні вночі: коли потеплішає

Синоптик попередила про 25-градусні морози сьогодні вночі: коли потеплішає
Автор Желізняк Олександр в Новини/Погода

Погода в найближчі дні в Україні серйозно не зміниться, потепління очікується тільки наступного тижня.

Про це “Сегодня” повідомила провідний синоптик Українського гідрометеорологічного центру Наталія Голеня.

За її словами, в Україні сьогодні вночі морози знову сягнуть рекордів – до -25 на півночі. У центрі, на півдні та сході знову снігопади.

“Після 20 лютого розпочнеться активна адвекція тепла, тобто прихід тепла з Атлантики, із Західної Європи на територію України. І буде відбуватися поступове ослаблення морозу і підвищення температури до 0, а потім і позитивних значень”, – сказала провідний синоптик Укргідрометцентру Наталія Голеня.

Вже до 25 лютого температура по всій країні не буде опускатися нижче трьох градусів тепла. А на Закарпатті та на півдні і того вище – не менше 10 з плюсом.

Втім радіти весні зарано, кажуть синоптики. Температурні гойдалки в Україні будуть до Великодня, який цього року відзначається 2 травня.

Нагадаємо, Черкаси стали найхолоднішим містом не тільки України, а й Центральної Європи, температура повітря на днях там опустилася до 30 градусів.

Раніше заввідділом прикладної метеорології і кліматології Українського гідрометеорологічного інституту, метеоролог Віра Балабух говорила , що погода в Україні починає набувати характеру весни – швидше за все, нинішні морози вже останні за цю зиму, а на наступному тижні значно потеплішає. Незважаючи на те, що битви циклонів не буде, опади можливі.

 

Джерело: Народна Правда