Заступник голови ОП Татаров отримав нагороду від Януковича в розпал Євромайдану – Схеми

Заступник голови ОП Татаров отримав нагороду від Януковича в розпал Євромайдану – Схеми
Автор Марія Петренко в Новини/Політична правда

Заступник керівника Офісу президента України Олег Татаров під час Революції Гідності отримав звання “Заслужений юрист України” від Віктора Януковича за особистим поданням на той час міністра внутрішніх справ Віталія Захарченка.

Loading...

Про це свідчать матеріали розслідування “Схеми”.

Татарова нагородили “за впровадження в життя рішень президента, Верховної Ради і Кабінету міністрів, спрямування зусиль підлеглих на посилення боротьби зі злочинністю та зміцнення правопорядку в державі”.

На момент нагородження Татаров був заступником керівника Головного слідчого управління МВС. Журналісти відзначають, що він регулярно публічно коментував події на Майдані, поширюючи звинувачення на адресу активістів.

Заступник голови ОП Татаров отримав нагороду від Януковича в розпал Євромайдану – СхемиЗаступник голови ОП Татаров отримав нагороду від Януковича в розпал Євромайдану – Схеми

Захарченко у своєму поданні від 16 грудня 2013 писав, що Татарів заслуговує звання за “вагомий внесок у розбудову правової держави, боротьбу зі злочинністю, вмілу організацію роботи підрозділів внутрішніх справ щодо забезпечення захисту прав і свобод громадян, правопорядку”.

Звання “заслуженого юриста” Татаров отримав указом Віктора Януковича від 22 січня 2014 року.

Нагадаємо, Олег Татаров – колишній чиновник МВС. Під час Революції Гідності займав посаду заступника керівника Головного слідчого управління МВС – начальника управління з організації контролю за розслідуванням злочинів.

Татаров був публічною особою з боку міліції, на брифінгах повідомляв про затримання учасників протесту і висував їм ультиматуми. У серпні 2020 президент Володимир Зеленський призначив Татарова заступником керівника Офісу Президента України, який відповідає за правоохоронне напрямок.

Джерело: Народна Правда
загрузка...
загрузка...