Зима йде, завдаючи удару: синоптики попередили про різку зміну погоди

Зима йде, завдаючи удару: синоптики попередили про різку зміну погоди
Автор Романова Марі в Новини/Погода

В Українському гідрометеорологічному центрі озвучили попередній прогноз погоди до кінця тижня.

Loading...

Уже 20 лютого прийде хвиля потепління, але опади не припиняться.

Погода в Україні 19 лютого

По всій країні без опадів, але сильні нічні морози. Найхолодніше на заході, в центрі і на півночі, там вночі до -24 градусів. Днем в цих регіонах 1-12 градусів морозу. На сході і півдні вночі місцями до 13 морозу, вдень 4 морозу.

Погода в Україні 20 лютого

Опади в центрі, на півдні та південному сході – дощі та мокрий сніг. При цьому на заході і півдні вдень до 5 тепла і нічні морози повільно відступають. У центрі, на сході вдень до 4 морозу, на півночі до -7.

Погода в Україні 21 лютого

Опади у вигляді короткочасного снігу очікуються на півночі та місцями на сході. На заході і півдні вдень 5 тепла. У центрі до 4 тепла. На півночі і на сході від 2 морозу до 2 тепла.

Зима йде, завдаючи удару: синоптики попередили про різку зміну погодиЗима йде, завдаючи удару: синоптики попередили про різку зміну погодиЗима йде, завдаючи удару: синоптики попередили про різку зміну погоди

Раніше провідний синоптик Українського гідрометеорологічного центру Наталія Голеня розповіла , що після 20 лютого почнеться активна адвекція тепла, тобто прихід тепла з Атлантики, із Західної Європи на територію України.

Нагадаємо, Черкаси стали найхолоднішим містом не тільки України, а й Центральної Європи, температура повітря на днях там опустилася до 30 градусів.

Заввідділом прикладної метеорології і кліматології Українського гідрометеорологічного інституту, метеоролог Віра Балабух говорила , що погода в Україні починає набувати характеру весни – швидше за все, нинішні морози вже останні за цю зиму, а на наступному тижні значно потеплішає. Незважаючи на те, що битви циклонів не буде, опади можливі.

 

Джерело: Народна Правда
Теги:
загрузка...
загрузка...