Без опадів і з “плюсами”: синоптик потішила прогнозом погоди на вихідні

Без опадів і з “плюсами”: синоптик потішила прогнозом погоди на вихідні
Автор Романова Марі в Новини/Погода

Погода в Україні завтра, 20 лютого, буде продиктована хвилею потепління.

Про це повідомляє синоптик Наталка Діденко.

Loading...

Завтра, за її словами, в західних областях і в південній частині України денна температура повітря очікується на рівні 1-5 тепла, на Закарпатті до 7 градусів.

На решті території протягом дня очікується 0-5 градусів морозу, в північних і північно-східних областях місцями до -8 градусів.

При цьому найближча ніч ще буде досить холодною, а ось ніч на неділю буде з помірним морозом, а вдень у неділю практично повсюдно буде або близько нуля, або з “плюсами”.

Сніг пройде в ніч на суботу на заході України і місцями на південному заході, на решті території – без опадів, антициклон буде домінувати.

Вдень у суботу та неділю в Україні – без опадів, лише невеликі снігові осередки торкнуться північних і східних областей.

У Києві 20-21 лютого також почне теплішати. Найближчої ночі ще побуде мороз до 15 градусів, вдень стовпчики термометрів піднімуться до 0-2 градусів морозу. Надалі потепління посилиться.

Раніше провідний синоптик Українського гідрометеорологічного центру Наталія Голеня розповіла , що після 20 лютого почнеться активна адвекція тепла, тобто прихід тепла з Атлантики, із Західної Європи на територію України.

Нагадаємо, Черкаси стали найхолоднішим містом не тільки України, а й Центральної Європи, температура повітря на днях там опустилася до 30 градусів.

Заввідділом прикладної метеорології і кліматології Українського гідрометеорологічного інституту, метеоролог Віра Балабух говорила , що погода в Україні починає набувати характеру весни – швидше за все, нинішні морози вже останні за цю зиму, а на наступному тижні значно потеплішає. Незважаючи на те, що битви циклонів не буде, опади можливі.

Джерело: Народна Правда
загрузка...
загрузка...