TikTok в Україні можуть заборонити: подробиці

TikTok в Україні можуть заборонити: подробиці
Автор Романова Марі в Новини/Соціальна правда

Після кількох резонансних випадків самогубств підлітків в Україні хочуть заборонити TikTok, як соціальну мережу, яка не контролює шкідливий для дітей контент.

Про це повідомляє УНН з посиланням на уповноваженого з прав дитини в Україні Миколи Кулеби.

Loading...

“Мені дзвонила директор однієї зі шкіл під Києвом, і сказала, що тільки вони зібрали понад 10 тис. підписів від вчителів і батьків про заборону TikTok”, – говорить Кулеба.

За його словами, така практика є і в інших країнах, наприклад, в США і Італії.

“Однозначно, я за заборону таких деструктивних мереж, тому що вони неконтрольовані, і питання контролю піднімалося. Але це повинен робити провайдер – власник TikTok так само, як в Facebook або Youtube, повинен контролювати контент і не дозволяти оприлюднення деструктивного контенту. Цього, як раз, в TikTok і немає “, – пояснив він.

Відзначимо, для заборони TikTok потрібно подати відповідний законопроект до Верховної Ради. Якщо парламент його підтримає, ця мережа може бути заборонена.

Як повідомлялося раніше, в Києві в дитячу спеціалізовану лікарню «Охматдит» госпіталізували 15-річного хлопця, який наковтався таблеток. Це не перший випадок отруєння дітей за кілька днів. А раніше аналогічний випадок стався в місті Боярка Київської області – там від отруєння таблетками померла семикласниця. Дівчинка разом з подругою випила 40 таблеток препарату, який входить до складу «Но-шпи». Друга дитина зараз перебуває в лікарні. Правоохоронці кажуть, що дівчатка побачили в TikTok публікацію «Випий 40 таблеток «Но-шпи» і побачиш, що буде».

Підписки на сервіси і додатки в Україні можуть подорожчати . Справа в тому, що Верховна Рада 17 лютого ухвалила за основу законопроект №4184, який передбачає введення податку з продажів електронних послуг. Йдеться про так званому «податок на Google».

 

Джерело: Народна Правда
Теги:
загрузка...
загрузка...