Весна на порозі: в Україну прийшло потепління

Весна на порозі: в Україну прийшло потепління
Автор Романова Марі в Новини/Погода

Ця ніч була однією з найхолодніших, але на порозі потепління. В Українському гідрометеорологічному центрі озвучили прогноз погоди на сьогодні.

На всій території сьогодні буде без опадів. Хвиля потепління рухається із заходу, сьогодні там від 1 до 8 морозу вдень (в Ужгороді до 3 тепла). Холодно ще на півночі та в центрі, там до 12 морозу вдень. На сході 1-8 морозу. На півдні 1-4 морозу.

Loading...

Весна на порозі: в Україну прийшло потепління

Раніше провідний синоптик Українського гідрометеорологічного центру Наталія Голеня розповіла , що після 20 лютого почнеться активна адвекція тепла, тобто прихід тепла з Атлантики, із Західної Європи на територію України.

Нагадаємо, Черкаси стали найхолоднішим містом не тільки України, а й Центральної Європи, температура повітря на днях там опустилася до 30 градусів.

Заввідділом прикладної метеорології і кліматології Українського гідрометеорологічного інституту, метеоролог Віра Балабух говорила , що погода в Україні починає набувати характеру весни – швидше за все, нинішні морози вже останні за цю зиму, а на наступному тижні значно потеплішає. Незважаючи на те, що битви циклонів не буде, опади можливі.

 

Джерело: Народна Правда
Теги:
загрузка...
загрузка...