Зрив старту вакцинації: Шмигаль назвав нову дату отримання Україною препарату

Зрив старту вакцинації: Шмигаль назвав нову дату отримання Україною препарату
Автор Романова Марі в Коронавірус/Новини

Україна отримуватиме вакцини від коронавірусу завдяки механізму глобального доступу COVAX і прямих закупівель.

Про це повідомив прем’єр-міністр України Денис Шмигаль під час години запитань до уряду.

Loading...

“Ми все ще сподіваємося на перші партії в лютому. Вакцини від COVID-19 Україна буде отримувати двома шляхами: через глобальну ініціативу COVAX, в рамках якої Україна може безоплатно або за заниженою ціною отримати від 8 до 16 млн доз – фактично, для 8 млн осіб”, – заявив міністр.

Він також додав, що згідно з інформацією ЮНІСЕФ та посадових осіб ЄС, на початку березня в Україну надійдуть перші партії вакцини BioNTech / Pfizer – 117 тисяч доз. За словами міністра, в першому півріччі 2021 року Україна може отримати від 2,2 до 3,7 млн доз від компанії AstraZeneca / Oxford.

Окремо він підкреслив, що закуповувати вакцини Україна може за рахунок коштів держбюджету, міжнародних донорів, кредитних коштів або програм Світового банку та ЄБРР.

Раніше прем’єр-міністр Денис Шмигаль заявив , що старт вакцинації від COVID-19 в Україні був зірваний через дефіцит препаратів, який спостерігається і в країнах Європейського союзу.

В Ізраїлі представили розробку так званого «зеленого паспорта», який отримуватимуть громадяни, які отримали щеплення від COVID-19 або вже перенесли Коронавірусние інфекцію.

 

 

Джерело: Народна Правда
загрузка...
загрузка...