Адвокат Навального розповів, коли опозиціонер зможе вийти на волю

Адвокат Навального розповів, коли опозиціонер зможе вийти на волю
Автор Желізняк Олександр в Новини

Російський опозиціонер Олексій Навальний з урахуванням всіх строків покарання зможе вийти на волю у 2023 році.

Про це заявив його адвокат Вадим Кобзєв, пише «Тасс».

Loading...

«Більш точно зараз не скажу, треба рахувати на калькуляторі. Але, за моїми підрахунками, він повинен вийти влітку 2023 року», – заявив Кобзєв.

За його словами, Навальний буде утримуватися в камері спеціального блоку СІЗО «Матроська тиша», його етапують до колонії після того, як отримають текст копії вироку у справі про наклеп на ветерана.

Видати копію вироку Навальному мають протягом п’яти днів після оголошення.

Нагадаємо, 20 лютого російському опозиціонеру винесли вирок у справі про наклеп. Згідно з рішенням суду, Навальний визнаний винним і повинен виплатити штраф.

Того ж дня в будівлі Бабушкінського суду пройшло засідання Мосміськсуду, який зменшив Навальному термін увʼязнення на 1,5 місяці.

Олексія Навального затримали 17 січня після повернення в Росію з Німеччини, де він лікувався від наслідків отруєння «Новачком». 2 лютого суд замінив політику умовний термін у «справі Ів Роше» на реальний – він повинен відбути в колонії два роки і вісім місяців.

Нагадаємо, Європейський суд з прав людини вимагав від Росії негайного звільнення Навального. Суд керувався екстреним правилом, яке застосовується дуже рідко.

Зазначимо, Євросоюз готує рішення про санкції за порушення прав людини у зв’язку з вироком у Росії опозиціонеру Олексію Навальному.

Як повідомлялося, профілактична комісія слідчого ізолятора, де перебуває російський опозиціонер Олексій Навальний, поставила політика на профілактичний облік як схильного до втечі.

Читайте також:

  • Фактор Навального. Чи всі вороги Путіна є друзями України?

Джерело: Народна Правда