AstraZeneca або CoviShield: яка вакцина від коронавірусу летить до України

AstraZeneca або CoviShield: яка вакцина від коронавірусу летить до України
Автор Романова Марі в Коронавірус/Новини

В Україну летить вакцина від коронавірусу CoviShield – це спільна розробка Оксфордського університету і британсько-шведської компанії AstraZeneca, яка має потужності для виробництва в Індії. Вакцина CoviShield (від AstraZeneca) перекваліфікована Всесвітньою організацією охорони здоров’я і рекомендована до екстреного використання.

Про це йдеться в матеріалі “Сегодня”.

Loading...

Відзначимо, міністр охорони здоров’я Максим Степанов напередодні полетів до Індії, щоб особисто проконтролювати відправку 500 тисяч доз вакцини.

Як відомо, у AstraZeneca є заводи в Китаї і Індії. В Україну летить вакцина, яку за ліцензією AstraZeneca виготовляють на індійському заводі під назвою CoviShield.

“Це вакцина, яка виготовляється за ліцензією AstraZeneca. На індійських потужностях. Є брендові препарати, є генерикові препарати. AstraZeneca просто дає свою ліцензію, і за цією ліцензією виробляється на індійських заводах дана вакцина. Можу єдине додати, що вакцина і компанії AstraZeneca, і індійського аналога (CoviShield) має ліцензію ВООЗ для екстреного використання “, – пояснив глава ГО” Інфекційний контроль в Україні “Андрій Александрін.

Нагадаємо, кампанія з вакцинації населення від Covid-19 почалася в Австралії.

Прем’єр-міністр Росії Михайло Мішустін заявив, що в РФ зареєстрували третю російську вакцину від коронавируса «Ковівак».

 

Джерело: Народна Правда
загрузка...
загрузка...