Коли в Україну прийде весна: синоптик назвав точну дату

Коли в Україну прийде весна: синоптик назвав точну дату
Автор Марія Петренко в Новини/Погода

В Україну йде метеорологічна весна, вже на цьому тижні середньодобова температура перейде через 0 градусів у плюсову сторону.

Loading...

Відповідний прогноз озвучив директор Українського гідрометеорологічного центру Микола Кульбіда.

“Прихід весни в Україні – це перехід середньодобової температури в стійкому режимі через 0 градусів у бік підвищення. І цей перехід таки відбудеться на цьому тижні. Тому можна говорити, що зима якщо і повернеться, що це буде дуже короткострокові її прояви. Таким чином можна говорити, що весна в Україні майже стартувала”, – заявив синоптик.

У той же час, Кульбіда попередив про кліматичні зміни. Прийшов час українцям потрібно звикати до підвищення температурного режиму як взимку, так і влітку, а також до більш частої зміни атмосферних процесів.

Також, синоптик стверджує, що з підвищенням температури Україна зможе за рік вирощувати по 2 врожаї певних культур, наприклад картоплі, крім того розширити на північ вирощування ряду культур, наприклад рису.

Як ми вже розповідали раніше, в Українському гідрометцентрі озвучили прогноз погоди на 22-24 лютого. Українців чекають температурні гойдалки – стовпчики термометрів коливатимуться в межах 21 морозу і 13 тепла.

А в четвер-п’ятницю на Закарпатті та в Прикарпатті ймовірно температура підніметься до 13-15 градусів.

Джерело: Народна Правда
загрузка...
загрузка...