Медик попередила про небезпеку спалаху COVID-19 на Прикарпатті

Медик попередила про небезпеку спалаху COVID-19 на Прикарпатті
Автор Марія Петренко в Коронавірус/Новини/Соціальна правда

Нова хвиля COVID-19 в Україні може бути важче попередніх, оскільки у хворих на Прикарпатті зафіксовані дуже важкі ускладнення після хвороби.

Loading...

Таку заяву зробила головний лікар Городенківської районної лікарні Олександра Косовець, передає “Край”.

Медик зазначила, що останнім часом в лікарні не вистачає місць для нових пацієнтів, тому неврологічне відділення перепрофілювали для хворих COVID-19.Также медик зазначила, що останнім часом почастішали захворювання серед дітей.

“Таких важких ускладнень, які спостерігаються зараз, не було протягом усього періоду COVID-19. Лікування ускладнених випадків дороге, деякі препарати доводилося збирати по всіх аптеках. Ця хвиля COVID-19 буде важкою. Напевно, вірус дуже сильно мутував, адже є випадки , коли хворі взагалі не відчували, що у них є серйозні проблеми в легенях, а прояви мінімальні”, – сказала лікар.

Також, останнім часом люди в громадських місцях забувають міряти температуру і не звертають на це увагу.

“Субфебрильна температура 37,1-37,2 – багато людей не звертають на неї увагу і продовжують відвідувати громадські місця без обстеження ПЛР. Серйозною проблемою є також те, що всі змучилися і перестали міряти температуру взагалі перед тим як йти на роботу або в школу”, – розповіла медик.

Як ми вже розповідали раніше, в Україні летить вакцина від коронавируса CoviShield – це спільна розробка Оксфордського університету і британсько-шведської компанії AstraZenecа, яка має потужності для виробництва в Індії.

Тим часом, від COVID-19 в Україні за 2020 рік померло майже вдвічі більше українців, ніж від грипу і пневмонії.

Джерело: Народна Правда
загрузка...
загрузка...