Не кажани: в ВООЗ назвали нових підозрюваних у поширенні коронавірусу

Не кажани: в ВООЗ назвали нових підозрюваних у поширенні коронавірусу
Автор Желізняк Олександр в Коронавірус/Новини

Коронавірус SARS-CoV-19 людині могли передати кролики і борсуки, яких продавали на ринку в Ухані (Китай).

Такий варіант розвитку подій не виключають зараз у Всесвітній організації охорони здоров’я, пише The Wall Street Journal.

За словами членів місії ВООЗ, яка досліджує походження коронавірусу, необхідно подальше розслідування постачальників цих та інших тварин на ринку.

Експерти так само стверджують, що деякі з цих тварин були привезені в Ухань з регіонів Китаю, розташованих недалеко від його кордонів з Південно-Східною Азією, де були виявлені найближчі “родичі” коронавірусу у кажанів.

Національна комісія охорони здоров’я Китаю і Міністерство закордонних справ поки відмовляється від коментарів.

Нагадаємо, раніше міжнародна група вчених Всесвітньої організації охорони здоров’я озвучила 4 версії передачі коронавірусу SARS-CoV-2, який провокує COVID-19, людині: людина заразилася прямо від тварини, передача пройшла за допомогою «проміжного господаря», коронавірус міг передатися людині через заморожені продукти , в китайській лабораторії стався витік вірусу.

Всесвітня організація охорони здоров’я критикує систему розподілу вакцин від коронавірусу в світі. З 128 мільйонів введених на сьогоднішній день доз вакцин більше трьох чвертей щеплень зроблені всього в 10 країнах. На ці країни припадає 60 відсотків світового ВВП. При цьому майже 130 країн, де живе 2,5 мільярда людей, ще не зробили жодного щеплення.

 

Джерело: Народна Правда