Польща змінює правила в’їзду в країну через COVID-19

Польща змінює правила в’їзду в країну через COVID-19
Автор Романова Марі в Коронавірус/Новини

Польща найближчим часом змінить правила в’їзду в країну – потрібно буде обов’язково пред’являти негативний результат тесту на коронавірус на всіх кордонах.

Про це заявив міністр охорони здоров’я республіки Адам Недзельський в ефірі телеканалу TVN24.

Loading...

“Ми думаємо, щоб зробити це на поточному тижні. Ми хочемо доопрацювати правила, деталі, служби повинні підготуватися, тому що це буде означати повернення до діяльності прикордонної охорони”, – додав чиновник.

У прикордонній охороні в свою чергу зазначили, що їй потрібно як мінімум 48 годин, щоб досягти оперативної готовності на окремих прикордонних пунктах.

Якщо у людини не буде тесту, вона відправиться на 10-денну ізоляцію.

Одночасно з цим, від карантину звільнять тих, хто пройшов вакцинацію, а також: дипломатів, рибалок, моряків, водіїв вантажного транспорту, медиків, учнів та учасників спортивних заходів.

Нагадаємо, Україна завершила переговори про збільшення поставок американської вакцини від коронавірусу NovaVax, але поставки вакцини заплановані, починаючи з липня 2021.

Як повідомлялося раніше, в Україні летить вакцина від коронавірусу CoviShield – це спільна розробка Оксфордського університету і британсько-шведської компанії AstraZenecа, яка має потужності для виробництва в Індії. Вакцина CoviShield (від AstraZenecа) перекваліфікована Всесвітньою організацією охорони здоров’я і рекомендована до екстреного використання.

Джерело: Народна Правда
загрузка...
загрузка...