Санкції проти російських компаній – бажання Зеленського пропіаритися

Санкції проти російських компаній – бажання Зеленського пропіаритися
Автор Желізняк Олександр в Новини

Три російських енергетичних підприємства потрапили під санкції через те, що в списку їх акціонерів значаться дружини українських політиків Віктора Медведчука і Тараса Козака – Оксана Марченко та Наталія Лавренюк.

Виникає питання – в чому сенс таких санкцій, якщо акціонери не можуть нести відповідальність за дії менеджменту щодо управління підприємством, в тому числі, щодо реалізації продукції? Адже потрапили під санкції Новошахтинського заводом нафтопродуктів керує керуюча компанія НЗНП Менеджмент. Чи не акціонери, а найманий менеджмент. Це раз.

Loading...

А два – це те, що одне з найбільших нафтопереробних підприємств Росії, засноване в 2009 році, вже заявило, що за весь період діяльності взагалі не поставляло і не поставляє нафтопродукти і будь-які інші види продукції, на «непідконтрольні Україні території в Луганській і Донецькій областях ». А саме це ставить підприємству і афільованим з ним компаніям українська влада.

Дивно, адже якби НЗНП поставляв продукцію в ОРДЛО, як з цим підприємством могли б працювати американці? А вони працювали – бензин з заводу купувала американська компанія ExxonMobil. Тобто, до лютого 2021 року всі з російським заводом було нормально, а коли Зеленському терміново захотілося розібратися з Медведчуком, компанії «пришили» фінансування тероризму? Поки бачиться саме так. І наша влада виглядає дуже нерозумно.

Але оскільки все було зроблено з такою помпою і піаром, не залишається сумнівів, що ніяких доказів і зовсім немає. Зазвичай за гучними фанфарами ховається пустишка, яку потрібно «згодувати» суспільству. Замість того, щоб встановити мир на Донбасі і вирішити проблему з ОРДЛО в корені, наша влада використовує Донбас як привід для переслідування тих, хто не згоден з політикою війни, хто пропонує мирну порядку.

Немає сумнівів, що потрапили під санкції компанії легко виграють суди і доведуть свою правоту. І як тоді виглядатиме Зеленський, у якого навіть санкції брехливі?

Джерело: Народна Правда
загрузка...
загрузка...