Справа ПриватБанку: головного фігуранта затримали при спробі втечі

Справа ПриватБанку: головного фігуранта затримали при спробі втечі
Автор Марія Петренко в Новини/Соціальна правда

Один з главнийх фігурант овдела “ПриватБанку” намагався втекти в Австрію після “зливу” інформації з Офісу генерального прокурора.

Loading...

Відповідну заяву зробила генпрокурор Ірина Венедиктова, на своїй сторінці в Facebook.

“… дізналася про надзвичайно важливу новину – ми з вами вже звикли до того, що іноді чіткі плани правоохоронців  “зливаються”, що стане темою, я впевнена, окремого розслідування на цей раз”, – заявила вона.

Генпрокурор уточнила, що про підозру знав дуже вузьке коло людей.

“Це не завадило пану, який в той час працював першим заступником голови правління “ПриватБанку”, в якийсь дивовижний спосіб замовити чартерний рейс до Відня, перебуваючи в Дніпрі. Завдяки нашим спільним діям, літак здійснив посадку в “Борисполі”. Фініта” , – додала Венедиктова.

Нагадаємо, сьогодні, 22 лютого, НАБУ провело спецоперацію, в ході якої в “Борисполі” посадили чартер з колишнім першим заступником глави правління банку.

Як ми вже розповідали раніше, Конституційний суд повернувся до справи, результат якого може вплинути на ПриватБанк. Справа в тому, що суд поновив справу, яким може визнати неконституційним закон про Фонд гарантування вкладів фізичних осіб.

Джерело: Народна Правда
загрузка...